Ons Team

Piet Lareu

Dagelijks bestuurder

piet@dewerkplekarchitecten.be

0473 86 26 94

Katrien Jonckheere

Office | HR | Boekhouding

katrien@dewerkplekarchitecten.be

0470 91 63 55 (behalve op vrijdag)

Ellen Caers

Projectcoördinator Rentree

Ellen@dewerkplekarchitecten.be

0496 23 78 08 (behalve op donderdag)

Els Ghesquière

Projectcoördinator I Know How | ICT 

Els@dewerkplekarchitecten.be

0479 49 09 70

Celien Collier

Projectcoördinator Exclusief Inclusief | Award en Referentiebewijzen

Celien@dewerkplekarchitecten.be

0470 51 22 72

Leen De Cock

Beleidsmedewerker Job- en taalcoaching, Werkinleving jongeren, Doorstroomcoaching

Leen@dewerkplekarchitecten.be

0491 86 66 64 (behalve op vrijdag)

Rie Van Den Berghe

Communicatie

Rie@dewerkplekarchitecten.be

0470 98 33 48

Downloads